Savier

Proč navštěvujete stránku odpovedi.cz?

Já sem chodím protože se tu dozvím spoustu zajímavých, a často do života užitečných rad a vědomostí.

Nejlepší odpověď
led

Pretože… niekedy v množstve piesku nájdem perlu.

Další odpovědi
Emefej

Bavím se tu.

cappuccino

Nekdy se neco dozvim, ale vetsnou jen zasnu:) !!!

jirka F

Super dotaz na sobotu jako dělané.Chodím jsem hlavně abych se uvolnil a občas i snil.

da ny

Forma zábavy.
Někdy snad užitečné předání zkušeností a znalostí. 😉
Sem tam užitečná informace od jiných uživatelů (bohužel, čím dál méně).
Úroveň otázek a příchozích uživatelů, za ty roky, značně klesla.

zjentek

Mně se docela líbí přesvědčení, která zde dominují. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷­‍♂️🤷‍♂️

Taky jsem se zde naučil částečně česky a tento jazyk zde mohu i pilovat. 🐔

Ještě mám další důvod proč sem chodit, docela trefně ho vystihuje S. Peková ve videu níže v čase cca 7:25 až cca 10:05>>> https://youtu­.be/2_g801MRCHw?t=447

Kelt

No frekvence mých návštěv v poslední době klesá. Jednak nemám čas tady chodit, tedy nemám čas chodit na počítač a jednak sleduji posun „atmosféry“ za těch 10 let zcela jiným směrem.