_136

Proč musí u nás ve fabrice vyrábět tyto výrobky jen nehezké ženy a dívky?

Osobně nemám nic proti ženám a dívkám co jsou při těle nebo nejsou vzhledové krasné a hezké,ale ani já sám nechápu jak mohou u nás ve fabrice pracovat jen a jen NEhezké ženy a dívky kterí vyrábějí tyto výrobky. lidé se sami ptají nekazí to pověst a charakter firmy že výrobky výrabějí jen ženy a dívky které nejsou akrativní a s postavou modelky. děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Kteří lidé se sami ptají na takové věci? Zřejmě pouze ti, kteří nemají všech 5 pohromadě. Pokud bude mít žena atraktivitu a vzhled jako modelka, bude zřejmě dělat modelku a ne u pásu ve fabrice.

Další odpovědi
Lgee

Opravdu si myslis ze hezka holka s postavou modelky bude dělat za téměř minimalní mzdu? :D

marci1

Nezáleží na tom, jak vypadají, ale na tom, jak kvalitní výrobky vyrobí. Jsou zřejmě manuálně zručné a většina modelek by to asi nezvládla. 🙂

Kelt

Tak jedné skupině nadělil Bůh krásný vzhled a jiným šikovnost, zručnost vykonávat fyzickou práci. A ďábel nadělil určité skupině hloupých mužů schopnost hodnotit ženu podle toho jak vypadá a podle toho, co umí.

nyjono

Proč se ptáš tady?
Zeptej se na personálním oddělení.

Mc Merkurion

… vono.když stojí ženská u pásu, tak na to, aby vypadala atraktivně stačí představivost, nebo jen projít šatnou a dát se do gala … zdá se, že to první ti chybí, a ke druhému jsi se nedostal … zajímalo by mne, kteří lidé hodnotí pověst a výrobky podle toho, kdo je vyrábí, asi o sobě mluvíš v množném čísle …