dust8

Proč mi pořád volá číslo, které mám uloženo jako „spam 4 nezvedat“, když jim to buď nikdy nezvednu či brzo položím?

Asi budu muset nějak pořešit tu blokaci čísla co?

Odpovědi
anonym

  1. Nainstaluj aplikaci „Můžu to zvednout“ zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=or­g.mistergroup­.shouldianswer&re­ferrer=utm_sou­rce%3Dhomepage%26ut­m_medium%3Dban­ner%26utm_cam­paign%3Dmainpa­gepeople (pode ikony a názvu to najdeš snadno i přímo v Google Play katalogu ve svém telefonu)
  2. uděl aplikaci všechna oprávnění (potřebuje jich celkem dost, pokud některé zamítneš nebude to fungovat, holt musí sledovat příchozí čísla aby je mohla klasifikovat a porovnávat s databází šmejdů, takže na to systémová oprávnění jsou nutná). Aplikace je ale od spolehlivé české softwarové firmy, která na trhu působí už pár let, takže není důvod z toho mít předem obavy.
  3. Otevři nainstalovanou aplikaci a v nastavení (menu vlevo nahoře) → blokování → zaškrtni volbu „příchozí hovory, citlivost: optimální“ … níže pak zaškrtni „zablokovat příchozí hovor, pokud jste číslo nahlásili jako spam“ a „pokud jde o skryté číslo“ … o něco níže pak v části jak jak blokovat hovory vyber „zvednout a položit“

a to je vše od té chvíle se ti žádný šmejd už nikdy nedovolá.

anonym

jinak tuhle aplikaci používám běžně a dlouhodobě, k falešným blokováním kontaktů nedochází protože blokuje teprve až taková čísla u kterých se negativních hodnocení sejde víc a nejsou vyrovnána hodnocení pozitivními (u optimální citlivosti tedy musí být hodnocením číslo několik desítek bodů v mínusu). Naopak šmejdy identifikuje s velkou spolehlivostí, zjevně si až tak často čísla nemění a pokud to udělají, těch negativních hodnocení se tam rychle nastřádá dostatek na to aby i to nové bylo za chvíli blokováno.