quentos

Proč mi po každém vypnutí PC zmizí tapeta na ploše? Jak tomu zamezit?

Pokaždé, když PC znovu zapnu, je plocha znovu černá. Proč a co s tím? Díky.

Windows 8

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je potřeba motiv (tapetu) uložit (je to v nastavení obrazovky > motiv) , jinak je možný, že se nastaví výchozí motiv, anebo máš nastavenej vysokej kontrast, tam skáče černá … ale je potřeba vědět systém …

… a nepřejmenoval jsi nějak tu tapetu? nešoupl sis ji do jiný složky? neproběhly nějaký aktualizace (8 rádi přepisujou název složek)? není nastavenej spořič (ale tam černá plocha neni)? … když si nevim rady, zkusim restart …

Další odpovědi
Tw!st

Máš pravděpodobně nelegální Windows nebo nějak špatně aktivovaný. Pokud máš normálně zakoupený, zkus jej nějak aktivovat, pokud ses vydal pirátskou cestou, vyhledej crack.

ivzez

Který operační systém používáte?
Používáte i některý program ke správě „témat“?

Já používám Desktop Architekt, v němž lze nastavit
všechno → pozadím začínaje, přes ikony a kurzory
po velikost písma a zvukové schéma.
Program schéma uloží do textového souboru s příponou .Theme,
soubor je možné dále upravovat v textovém editoru.

quentos

PC je právě novej ;{)>