larios22

Jak změnit tapetu na počítači ?

Kámoš mi nastavil jeden obrázek na tapetu a prostě když to chci změnit tak tam zůstane pořád to stejné… Nevíte co s tím ?

Odpovědi
anonym

Dej Můj počítač, nebo Oládací panely, Vzhled a přizpůsobení (obrazovka v obrázku), pak Změnit pozadí plochy no a pak si vybereš nějaký obrázek co máš kde uložený a chtěl by si ho tam mít.Pak klikneš na ten obráze a dš Uložit změny.Pak by tam měl být.

alexandra

Jednodušší je najít si nějaký obrázek,fotku,ta­pety na plochu a kliknout na ten obrázek pravým tlačítkem myši a kliknout na" nastavit jako tapetu plochy."