Vroudenspil

Proč mi nejde stáhnout aplikace z Google Play do mobilu?

Mám místo 32MB, aplikace má cca. 3 MB, ale obchod Google mi hlásí: „Aplikaci nelze stáhnout, není dostatek místa.“

Odpovědi
Coxott

Tohle je také pro mě docela nepochopitelný problém. Zkus si stáhnout nějakou aplikaci, která maže „zbytky“ po odinstalovaných aplikací a náhledy fotek v galerii atd.. Já to řeším přes ‚360 Security‘ antivir, ale myslím, že ‚CCleaner‘ to umí taky. Podle mého si myslím, že zde bude nějakej problém v přeplněný složce pro „Dočasné soubory“ nebo něco na tenhle způsob. Nepomůže to vždy hned napoprvé, někdy, když akrualizuju naráz dvacet aplikací, tak tenhle krok musím udělat někdy i na 5×… ale přece se jen povede. Jinak mám asi 500MB volného místa a tenhle problém mám taky.
Někdy i taková aplikace je na to krátká a je lepší hodit mobil do „Továrního nastavení“ veškerý ty zbytky po aplikacích se vymažou a špatné hlášení zmzí a zformátovat SD kartu.
Problém v Androidu je např. i ten, když si koupíte voděodolný kryt. Android Vám neustále objevuje hlášku, abyste si zkontrolovali kryt, jestli sedí dobře. Nakonec pomůže tovární nastavení + zformátování SD karty (i když v tomhle případě ji vůbec nevyužijete)

dandajen

Máš asi špatnou odpověď v zařízení nebo ti nějaká aplikace v tom brání nebo máš vir v mobilu.

Quimby

A stahuješ ji tam kde máš místo? Myšleno na SD kartu nebo telefon.

bububabu

Také jsem měla takový problém, ani aktualizace nešly stahovat. Vyřešila jsem to tak že v nastavení mobilu-správce aplikací-Obchod Google Play jsem vymazala pamět-data-odinstalovala aktualizace. Otevřela jsem Google Play a zase ho zavřela a opět otevřela a už to fungovalo.