Monie

Nejde mi stáhnout FB do mobilu s Androdem. Nějaký rady?

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžete se prosím trochu rozepsat víc? Vyhazuje to nějakou chybu při stahování/insta­laci? Nejde spustit instalátor? Co to máte za mobil a jakou verzi Androidu používáte? Stahujete z oficiálního obchodu Google Play?

Další odpovědi
Jsemtady

Aby slo cokoliv do androidu stahnout, tak musis mit google ucet. To znamena google email. Pokud nemas, tak si nejaky vytvor treba na google.com a pak se po kliknuti v telefonu na google play store prihlas.
Jinak bezne uz v androidu nejaka fb aplikace je, stahuje se vetsinou jen aktualizace. Kdyz si v tom google play najdes facebook .. bud je tam napsano nainstalovane a nebo instalovat .. podle toho poznas zda to jde. Odjinud nez z toho play store to nestahuj verze ze store je nej.
Je mozne ze mas zastaraly Android zkoukni aktualizace. Je mozne ze nejaka nova verze fb by ti na starsim nemusela jit ale to nevadi, stara by ti fungovala a nove ani nic moc neprinasi.
Pripadne muzes mit vycerpana data u operatora nebo spatne heslo na wifi pokud se pripojujes pres wifi.