marťa382

Jak stahovat z Google Play (na počítači)?

Jak jsem před chvílí psala, chci si stáhnout Pou, ale nevím jak. Doma totiž nemám přístup k wifi, tak si to musím stáhnout na počítači. Založila jsem si účet, jenomže teď nevím, jak dál. Mám připojit mobil k počítači? Nebo to jde nějak stáhnou do počítače a potom až do mobilu? Musím něco platit? Prosím vás, poraďte. Když dám teď NAINSTALOVAT, píše mi to: Do aplikace z Obchodu Google Play jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto e-mailového účtu.
Dala jsem DALŠÍ INFORMACE a zjistila jsem,že: Chyba „Do aplikace Obchod Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste se v tomto zařízení dosud nepřihlásili pomocí tohoto e-mailového účtu. Další informace.“ se na webu Google Play zobrazí v případě, že:
Váš telefon nebo tablet není podporované zařízení. No a já mám Huawei U8650, který v seznamu podporovaných zařízeních není (jenom U8652). Znamená to tedy, že mi nepůjde nic stahovat, ať udělám cokoliv?

Odpovědi
Meri

Stáhni si BlueStacks to je něco jako Google Play, ale ty hry můžeš hrát myslim jenom na počítači.