Avatar uživatele
marťa382

Jak stahovat z Google Play (na počítači)?

Jak jsem před chvílí psala, chci si stáhnout Pou, ale nevím jak. Doma totiž nemám přístup k wifi, tak si to musím stáhnout na počítači. Založila jsem si účet, jenomže teď nevím, jak dál. Mám připojit mobil k počítači? Nebo to jde nějak stáhnou do počítače a potom až do mobilu? Musím něco platit? Prosím vás, poraďte. Když dám teď NAINSTALOVAT, píše mi to: Do aplikace z Obchodu Google Play jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto e-mailového účtu.
Dala jsem DALŠÍ INFORMACE a zjistila jsem,že: Chyba „Do aplikace Obchod Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste se v tomto zařízení dosud nepřihlásili pomocí tohoto e-mailového účtu. Další informace.“ se na webu Google Play zobrazí v případě, že:
Váš telefon nebo tablet není podporované zařízení. No a já mám Huawei U8650, který v seznamu podporovaných zařízeních není (jenom U8652). Znamená to tedy, že mi nepůjde nic stahovat, ať udělám cokoliv?

Zajímavá 0 před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Meri

Stáhni si BlueStacks to je něco jako Google Play, ale ty hry můžeš hrát myslim jenom na počítači.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek