Avatar uživatele
homik

když v mobilu nemam javu da se nějak udělat at ji muj mobil podporuje? ať mi jdou aplikace co javu vyžadujou?

mam samsung galaxy mini s os android (2.3.6)
Doplňuji:
no spíš mam problem v tom že mi plno alpikací nejde nevím proč například https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.gameloft.andro­id.ANMP.GloftB2HM&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG­9mdC5hbmRyb2lkLkFOT­VAuR2xvZnRCMkhN­Il0. píše mi to že to není kompatibilní s mojím zařízením proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: homik

Zajímavá 0 před 4399 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne. Jde ale lze použít emulátor. Stáhni si JBED Android Java Emulator z marketu. Ale Java aplikace NIKDY nepoběží na Androidu tak dobře jako aplikace napsané přímo pro Android.
Pro Android existují tisíce vynikajících, moderních aplikací a upřímně řečeno, nevidím jediný důvod proč používat zastaralé Java J2ME…
Doplňuji:
tak to neni na Marketu, ale na XDA fóru. Stačí zagooglit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Myslím, že nějaký emulátor bude existovat, zkus zadat JRE do nějakého android marketu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
homik

no spíš mam problem v tom že mi plno alpikací nejde nevím proč například https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.gameloft.andro­id.ANMP.GloftB2HM&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG­9mdC5hbmRyb2lkLkFOT­VAuR2xvZnRCMkhN­Il0. píše mi to že to není kompatibilní s mojím zařízením proč?

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ahoj, já ten emulátor nikdy nezkoušel, je mi jasné že by to bylo takové patlání a k ničemu ale třeba to může mít v nějakých případech smysl, nevim, to musíš zkusit sám.
Na Google Play je asi lepší hledat přímo přes Android, zobrazí se ti pouze aplikace, které jsou kompatibilní s tvým typem mobilu. Na té internetové Google Play verzi jsou všechny.

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
homik

no jo jenže by mě zajímalo proč to nejde viděl sem totiž že tu hru hral někdo dokonce i na ipodu

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
homik

a potom by mi měla jít aplikace co vyžaduje javu? :)

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek