homik

když v mobilu nemam javu da se nějak udělat at ji muj mobil podporuje? ať mi jdou aplikace co javu vyžadujou?

mam samsung galaxy mini s os android (2.3.6)
Doplňuji:
no spíš mam problem v tom že mi plno alpikací nejde nevím proč například https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.gameloft.andro­id.ANMP.GloftB2HM&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG­9mdC5hbmRyb2lkLkFOT­VAuR2xvZnRCMkhN­Il0. píše mi to že to není kompatibilní s mojím zařízením proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. Jde ale lze použít emulátor. Stáhni si JBED Android Java Emulator z marketu. Ale Java aplikace NIKDY nepoběží na Androidu tak dobře jako aplikace napsané přímo pro Android.
Pro Android existují tisíce vynikajících, moderních aplikací a upřímně řečeno, nevidím jediný důvod proč používat zastaralé Java J2ME…
Doplňuji:
tak to neni na Marketu, ale na XDA fóru. Stačí zagooglit.

Další odpovědi
Michal Kole

Myslím, že nějaký emulátor bude existovat, zkus zadat JRE do nějakého android marketu.

homik

no spíš mam problem v tom že mi plno alpikací nejde nevím proč například https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.gameloft.andro­id.ANMP.GloftB2HM&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG­9mdC5hbmRyb2lkLkFOT­VAuR2xvZnRCMkhN­Il0. píše mi to že to není kompatibilní s mojím zařízením proč?

anonym

Ahoj, já ten emulátor nikdy nezkoušel, je mi jasné že by to bylo takové patlání a k ničemu ale třeba to může mít v nějakých případech smysl, nevim, to musíš zkusit sám.
Na Google Play je asi lepší hledat přímo přes Android, zobrazí se ti pouze aplikace, které jsou kompatibilní s tvým typem mobilu. Na té internetové Google Play verzi jsou všechny.

homik

no jo jenže by mě zajímalo proč to nejde viděl sem totiž že tu hru hral někdo dokonce i na ipodu

homik

a potom by mi měla jít aplikace co vyžaduje javu? :)