JamesCZ

Bude někdy aplikace na mobil – Odpovědi.cz?

Bude někdy aplikace na mobil, bylo by to myslím super.

Nejlepší odpověď
anonym

domnívám se spíš že by to bylo plýtvání silami, dnes se dá hodně vylepšit mobilní verze webu tak aby se chovala a fungovala úplně stejně jako aplikace … uvedu příklad zkuste zajít na stránku m.olomouc.eu v mobilu (je to sice jen web, ale jakmile na androidu dole klepnete na proužek přidat na plochu od té chvíle už se chová jako plnohodnotná aplikace). Uživatel přitom nepozná rozdíl dokonce i háže notifikace s novými aktualitami, není poznat že běží v chrome (chrome adresní řádek není vidět). Říká se tomu PWA (progressive web app), tímhle směrem by se odpovědi měly vydat a zabít tak tři mouchy jedinou ranou, nevyvíjet zbytečně dvě další aplikace pro dvě platformy když se to dá sfouknout jedním vrzem …

Další odpovědi
dubraro

Psát odpovědi na prťavé virtuální klávesnici mobilu není nic, po čem bych toužil.

Funna

Zrovna ti odpovídám z mobilu…pokud nedokážeš bez téhle stránky žít, stačí ji otevřít v prohlížeči…na to žádnou appku nepotřebuješ…