Mexxyn

Nevíte někdo, zda je/bude dostupná aplikace CloudSpotter pro chytré telefony se systémem Android ?

Na Seznamu jsem dnes četla článek, že NASA žádá uživatele chytrých telefonů, aby mu pomohli prostřednictvím aplikace CloudSpotter monitorovat mraky. Mám telefon se systémem Android, ale v obchodě (Obchod Play) jsem našla pouze jakousi placenou aplikaci, u které si nejsem jistá, zda je opravdu nějak „propojená“ s NASA. Díky za odpověď.

Odpovědi
Petrr

Ahoj,našel jsem aplikace CloudSpotterap­p.čím, zatím pro iPad, zaslal jsem jim do taz. Uvidim.