jungle-be

Jak odstraním naistalované aplikace v mobilu Samsung Galaxy Ace ?

Dobrý den, chci se jen zeptat, jak odstraním naistalované aplikace v mobilu Samsung Galaxy Ace ? Děkuji za rychlou odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

… ve většině případů je v dotykovém telefonu operační systém „Android“, a na všech androidech je ten postup stejný:

1/ domovská plocha → otevřít menu tlačítkem pod displejem
2/ z menu vybrat nastavení → Aplikace → správa aplikací ->
3/ zde vyberte konkrétní aplikaci a klepněte na tlačíto Odinstalovat

Další odpovědi
anonym

Nebo si můžeš na Marketu stáhnout užitečnou aplikaci ‚Best Apps Market‘ a tam pod položkou ‚My apps‘ najdeš seznam všech nainstalovaných aplikací, kde je můžeš krásně pohodlně a rychle odinstalovat. Navíc ta aplikace umožňuje najít spoustou jiných nových kvalitních mobilních aplikací a her, podle kategorií atd.

barnajka

Mám podobný Galaxy dotykáč od Samsungu, tak by to snad mohlo fungovat stejně.

Zkus tento postup:
dole na té liště ikonek ťukni na Aplikace a pak Nastavení==>A­plikace==>Sprá­va aplikací.
Rozbalí se ti seznam všech nainstalovaných aplikací (chviličku se to bude načítat, tak měj trpělivost).
Pak už jen ťukni na tu, co chceš dát pryč a dej Odinstalovat.