jak odinstalovat hry

Dobry den,chci se zeptat.v mobilu nokie 5530 jsem si nainstalovala hry ,ktere bych chtela ted odinstalovat.kdyz najedu na odinstalovani napise mi to chyba odstranovani?co s tim muzu delat?dekuji

Odpovědi
anonym

Zobrazuje se to u některých her? Tyhle bych do nokie 5530 nahrál/a znovu a potom je odstranil/a. Protože hry mohou mít chybu třeba že tam chybí nějaký soubor. Nebo je hra nainstalovaná s jinou paměťovou kartou. Proto to dělá.Nebo zazálohovat co se hodí a zformátovat kartu, potom mobil.

anonym

vřele vám doporučuji tento sofware,se kterým to vše zvládnete úplně hravě.P.S. mám to vyzkoušené.

viz link:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/no­kia-pc-suite/