mojitek

Android -nějaká užitečná aplikace?

Ahoj všem,neznáte nějakou užitečnou-a ověřenou-aplikaci?Předem díky za vaše názory .
Doplňuji:
ale já vím,že jsou jich tisíce,já myslel nějakou -„ověřenou“ užitečnou-jak jsem psal.Třeba aplikaci která rozpozná interpreta i písničku(zapoměl jsem název) ,nebo něco úplně jinýho,to je jedno-něco z toho se mi snad hodit bude 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

A na co přesně tu aplikaci potřebuješ? To bych tu jinak mohl vypsat tisíce aplikací.
Doplňuji:
Rozpoznání hudby – https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.shazam.andro­id

A toto jsou již podle žebříčku českých uživatelů nejlepší aplikace

A pokud máte slabší telefon, na antivirus můžete zapomenout zaseká vám to mobil, a bude se Vám vypínat → osobní zkušenost!

Další odpovědi
Topinkovač

Dobrý den,
aplikace na rozpoznávání písniček se jmenuje „SoundHound“. Všechny aplikace, které se na android vydávají jsou k dostání na Google Play – tento program byste měl mít již nainstalovaný v mobilu a přes něj tak stahovat aplikace přímo do mobilu.

Pak je tu i možnost stahovat tyto aplikace přes PC z odkazu: https://play.go­ogle.com/store. Na těchto stránkách je k dostání i onen SoundHound.

Většina aplikací je na Google Play ověřené, ale občas se stane že se tam objeví i vir, proto je dobré si stáhnout do mobilu nějaký antivir, např. Avast nebo AVG (taktéž k dostání na Google play – zdarma).

Bedy

Takových dotazů tu už bylo…
Použijte místní vyhledávač – http://search­.seznam.cz/?q=a­plikace+andro­id+site%3Aodpo­vedi.cz&source­id=QuickSearch_1

Jo a na ty viry opravdu pozor, existuje opravdu dost případů, kdy se na Google Play (dříve Android market) objevily nebezpečné aplikace. Běžící antivir je trochu znát na každém Androidím mobilu, pokud to teda není nějaká vysoká třída.

mojitek

Bedy: tenhle dotaz tady ještě nebyl… Jinak díky za rady,nainstaloval jsem Avast(zadara) tak uvidím jak to s ním půjde.

mojitek

Je to Sony Tipo(jednojádro procesor) .Jinak s těma revizorama je to užitečná věc 🙂 . Díky chlapi za tipy