sejtanka

Proč mi nejde označit otázku u druhých jako zajímavou? Nějakej error, nebo co?

Tohle se mi tam vždycky ukáže,žádnej limit nemám překročený,protože mi už pěkně dlouho nejde otázku jako zajímavou označit:Nelze hodnotit
Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.

Doplňuji:
Nejde mi to ani po rozkliknutí otázky a chce to po mě spojení s facebookem,není to divné?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=hodnocen%C3%AD+ot­%C3%A1zky&sa=Vyh­ledat#1269
Doplňuji:
Nepřihlásila jste se náhodou přes modré „políčko“ FB? Mně se to někdy stává naopak,přihlásím se bez FB a pak nemohu otázky bodovat-odpovědi ano. Hned to napravím a přihlásím se správně-kliknu do modrého políčka pod profilem.

Další odpovědi
iceT

Otázku musíte napřed rozkliknout a pak ohodnotit.Ale je to zajímavé,někdy to jde i bez otvírání otázky.

hanulka11

Musíš si otázku rozkliknout …otevřít a pak ohvězdičkuješ. Je zajímavé, že někdy to jde i bez otevření-to jen když v rychlosti na ni kliknu tak se ohvězdičkuje.