Avatar uživatele
alexandra

Proč mi nejde obraz?

Vypálila jsem si film z Ulož to,s koncovkou AVI.
V počítači mi to hraje super,už vím,že potřebuju různé kodeky a přehrávače,ale kamarádka to chtěla vypálit na DVD a hraje nám jenom zvuk a nejde obraz.Zkoušely jsme to ve třech různých přehrávačích.Jiné filmy,které jsem vypalovala na DVD hrají normálně.Dá se s tím něco udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, Miroslavst, iceT, johana 56, Radak před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Taky se mi tak občas stane.Čím to je nevím,běžně na přehrání používám PS3,a když to nehraje v tom,protože se mi ukáže -no video format-nejde to přehrát ani v ničem jiném.Prostě pak ten samý film stáhnu znovu a hraje,ale taky se mi stalo,že některé ty soubory jsou jako zakleté,prostě ne a ne a ne,nejdou.
V čem je problém netuším a proto mám v plánu si ty filmy co nemám normálně koupit,pokud půjdou sehnat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Film musíš vypálit ve formátu DVD. To umí např. program DVD Maker od Microsoftu (v nabídce Windows), nebo v jném, třeba Nero a pod.
AVI není vlastně formát, ale tzv. kontejner, který na stolních přehrávačích nefunguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tyrox

Ano vím co s tím pokud to nejde tvojí kamošce v AVI zkus konvertovat formát videa například do wmv nebo do nějakého jiného formátového videa
odkaz na konvertor je zde

http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/?g[hledano]=atu­be%20catcher&g[oz]=2­.2.527

tuším že je to česky pokud ne najdi si návod nebo si to dej do translatoru ale je to snadné pochopíš to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek