anna.m

Proč mi nehrají jen některá videa

Nepřehrají se videa jen ze serveru Novinky.cz všechna ostatní např. YouTube mi jdou spustit.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nainstalujte si nejnovější verzi Adobe Flash Playeru. Ke stažení zde: http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/
Pro jistotu bych nainstaloval i nejnovější verzi Shockwave Playeru: http://get.ado­be.com/shockwa­ve/otherversi­ons/
Před stažením odmítněte možnost instalace Google chrome/toolbaru nebo McAfee sec. Scan Plus.
Pozn.: Verze for Other browser je pro prohlížeče Firefox, Opera a Safari. Používáte-li Google chrome, přejděte na jiný prohlížeč (Internet explorer, Opera, Firefox,…), ten má poslední dobou dost problémů s přehráváním videí na internetu.

Další odpovědi
anonym

Koukal jsem a jede mi to v pohodě. Na některých serverech to mají udělaný chytře a při takové situaci ti vyběhně upozornění, co si máš nainstalovat nebo aktualizovat. Tady asi ne, takže ti doporučuji aktualizovat Flash player, popř. nainstalovat plug-in Real player.