nikkk

BSPlayer – nehraje mi obraz, ale zvuk ano. ČÍM TO?

Říkám si, jestli to není třeba kodekama? Nevíte někdo jestli to může být tím? Kdyby to bylo jimi, kde a jaké mám stáhnout?

Nejlepší odpověď
quentos

mám podobný problém, kodeky jsem nainstaloval a nejde to stejně ;{(

Další odpovědi
Miroslavst

Já mám dnes problém s bs-player v tom, že při přehrávání filmu dvd mi hraje anglicky. Některá kapitola je česky a některá je anglicky. už jsem to vzdal.

Když jsem otevřel jen samotnou kapitolu, tak hrála česky a pak další zase anglicky. Myslím tím otevřít adresář dvd disk.

A jestli je to formát wmv, tak mi to kolikrát taky nejde, jen zvuk.

infant

BS player je dost populární, ale já osobně doporučuji PS player. Ještě se mi nestalo, že by mi něco nepřehrál.

Zdroj: infant.blog.cz

GangstaHelper

Asi to bude tím BS Playerem. BS Player je sice nadprůměrně oblíbený, ale já jsem jeho kvality a přednosti neobjevil. K velkému nepochopení ostatních používám Windows Media Player (verze 10!!), a společně s nainstalovanými kodeky K-Lite je to velice účinný přehrávač, a to jak Audio, tak i Video souborů.

Na DVD-Video filmy používám zase přehrávač Power DVD (Verze 7.3 Ultra mi v dosud vystačí, i když není nejnovější).

anonym

Kdysi jsem také používal BS-player,ale už delší dobu používám WMP11 a multimediální přehrávač VLC,ještě se mi nestalo,že bych něco nepřehrál.Samoz­řejmně mám instalovaný K-lite Codec Pack.

Tombik

Ohromnou sadu kodeků najdeš zde: http://bit.ly/90be2c . Po instalaci musíš restartovat! Pokud by tě omrzela kodeková dysfunkčnost BS Playeru, zkus VLCPlayer. Ten je nejlepší, který můžeš zdarma sehnat. Sám ho používám cca 3 roky a nikdy se mi nestalo, že by něco nepřehrál! Ke stažení zde: http://bit.ly/a­totsm