nika68

Proč KM Player přehrává pouze zvuk a ne i obraz?

Dobrý den, při spuštění filmu přes KM Player mi jde pouze zvuk bez obrazu – obrazovka je černá. Čím by to mohlo být. Do včerejška bylo všechno v pořádku.
Doplňuji:
Opravdu pomohlo KMPlayer odinstalovat a nainstalovat znovu. Moc Děkuji.

Odpovědi
Gigul

Taky se mi to stalo , musela jsem odinstalovat a zase stáhnout a naistalovat , to mi pomohlo , ale čím to bylo nevím…