ladka

Proč nejde webcamera?

Při videohovoru na skype mě náhle spadl obraz.Při opětném zahájení videohovoru mi už obraz nenaskočil.Toho na druhé straně já viděla ,ale on už mě né a já sebe taky neviděla.Když jsem si přez START na ploše spustila videoCarm GF112 tak se mi ukáže toto:ERROR!Could not connect capture pin 0 grabber.Ist the capture device being used by.I po překladu nevím oč jde.Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za odpověď,ale tu webCam112 jsem tam nenašla.

Nejlepší odpověď
rynek878

ctrl+alt+del-otevřou se správce úloh-procesy pokud tam najdete" videoCam 112" tak dejte proces ukončit,při dalším spuštění Skype by měla camera opět fungovat !!!!