Thor841

Jaký stolní PC? Nabídka ZDE:

Ahoj všem,

prosím o pomoc, nejsem závislí hráč, ale občas si rád zapařím, GTA, RE 5,6. Prostě né ty nejnovější pecky. Do PC nechci investovat moc, jak jsem psal, nejsem závislák 🙂.
Prosím o radu, který by jste s těchto nabízených doporučili.

Děkuji
1.
Dvoujadrovy procesor INTEL CORE 2 DUO E4400 2.00GHZ X 2
RAM 2 GB DDR2 800MHZ
ZDROJ 400W
DVD VYPALOVACKA s podporou lightscribe SATA
HDD 160 GB SATA
VYKONA HERNI GRAFICKA KARTA ATI SAPPHIRE HD4670 1GB DDR3 VLASTNI PAMETI
BEZICI NA 128 BITOVE SBERNICI

2.
Procesor AMD Phenon 955 X4 (4×3,2Ghz)
Grafická karta GeForce GTX280 1Gb
Chlazení CPU Corsair
HDD Western-Digital 1000gb
Ram DDR2 8Gb
Zakladní deska ASUS EVO2
Zdroj Corsair 750W
8×USB,zvuk 5.1,Lan 1000.
DVD vypalovačka
Case CoolMaster Elite
Přídavné větráky
Čelní 2× usb + zvuk + mikrofon

3.
Msi P35 Neo 2 Fir
CPU Intel Core 2 Duo E8500 (2,66 GHz, 6 MB cache) Jede celou dobu default 3,5 GHz
Enermax chladič, nevím už typ, ale je fakt velkej.
6 GB DDR2 RAM Vitesta 2× 2 GB + myslím Kingstone 2 × 1
GK Gigabyte 5750 1GB, slušná, tichá
Zdroj Fortron Blue 500W 80+
HDD 2× Samsung 7200 320GB (takže 640 GB v raidu 0), přikládám výsledky výkonu, Raid valí bez jediný chyby od pořízení.
Dobrá kejsa Thermaltake Matrix

4.
procesor dvoujádro G860 x dvě vyrtualní 3ghz/1333mhz/socket 1155
základní deska Gigabite GA-H61M-DS-3
pamět ddr 3 /1333mhz/ 4gb
zdroj 400w
hdd 160gb sata II/+ 750gb sata II/…cca 1TB
grafika GTS 260/ddr5/1gb/128bit
dvd-rw

5.
4gb ram, 1tb hdd, graf kartu ati raedon 4600 1gb, dvoujádrový procesor intel pentium s frekvencí 3,33Ghz

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud počítáte, že ten počítač budete mít nějakou delší dobu, tak bych určitě šel do možnosti nr. 2 – ono popisky některých sestav mi přijdou nedostatečné, tam bych se asi bál jít do nějaké koupě.

Osobně bych byl trošku opatrný s nákupem počítače z druhé ruky – určitě si ho nechte osobně předvést, doporučuju zkontrolovat paměti RAM, zda-li jsou bez chyby, doporučuju testnout povrch harddisku, zda-li bez chyb a určitě doporučuju zkontrolovat napájení zdroje, zda-li mu nějak neskáče nebo není příliš velké, aby Vám to neodpálkovalo za rok základní desku a Vy tak nemusel kupovat nový počítač.
U zdroje bych koukl, zda-li má certifikaci 80+ nebo lepší – tyto zdroje jsou účinnější a déle vydrží.

Po zakoupení určitě koukněte na chladiče, zda-li jsou čisté, vyfoukané, aby se to moc nezahřívalo a proveďte čistou instalaci systému (zpravidla asi Windows, že) s kompletním smazáním pevného disku a následně jeho rozdělením na systémovou a datovou část kvůli případné havárii systému.