koník.

Proč mi nejde napsat n s háčkem?

Občas se mi stává, že mi nejde napsat třeba n s háčkem nebo i nějaké jiné písmeno. Když ale shift podržim, tak se mi tam háček udělá, ale samozřejmě i velké písmeno. Četl jsem někde, že to může způsobovat vir. Je to možné? Někdy mi to normálně jde a jindy zase ne. Notebook jsem kontroloval antivirem a byl čistej. (Českou klávesnici tam samozřejmě mam nastavenou)
Doplňuji:
Vím, jak se píše n s háčkem, ale mě to nefunguje.
1-stisknout shift
2-spolu s shiftem stisknout háček
3-pustit tlačítka a stisknout „n“

ale mě to nefunguje

Odpovědi
cukrar

ň
je třeba před napsáním mísmena „n“ mustit shift…
shift, háček pustit shift stisknout n

Doplňuji:
omlouvám se, to již netuším…

Bedy

Pro jistotu si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu, jestli tam opravdu něco není. Vím, že existují takové viry a v historii jsem řešil desítky takovýchto případů.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo eventuelně na bedy zavináč outlook tečka com

Podíváme se na to 🙂

led

Ľavý.Alt_0242 = ň
pomôcka: príslušenstvo – mapa znakov