Duhn

Nelze napsat malé písmeno s háčkem, proč?

Zdravím,
jak napsat písmeno s háčkem (ěščřž,… i ručně vím), pouze mám problém – že to napsat nelze. Mohu napsat pouze velké ŇŤĚČŘ, ale malé prostě nejde, vždy to napíše jen nrecr. Samozřejmě vím, že shift+háček, pustím, zmáčknu n, ale ono to nejde. Ale když shift stále držím, lze to.

Nevěděl by někdo, jak tohle fixnout? :D Klávesnice mi funguje, takže spíše hádám sw problém, ale kde… mám Win11, od kdy problém mám netuším, ale Win11 mám od vydání a jsem si jist, že to dřív fungovalo. … Vir/Malwere bych v pc taktéž mít neměl…

Předem děkuji :)

Odpovědi
Viktorie II.

Nemáš aktivní anglickou klávesnici?

Mr.WEBL79

Ahoj, koukni se a aktualizace sytému. nainstaluj i ty volitelné. Mě to teď dělalo taky (13.09.2022). Hledal jsem různé rady a pak jsem se podíval na mobil a napadlo mě jestli to nebude nějaká aktualizace, protože když jsou nějaké aktualizace které čekají na mobilu tak polovina věcí začne padat nebo se i sekat.
Tak že zkus aktualizace a potom resetovat ntb nebo Pc podle toho co máš.

Duhn

FIXNUTO – chyba je v On-Screen Keyboard… občas ji používám a když je zapnutá, nelze psát malé písmena s háčkem… jakmile je vypnutá, vše jde…

Vskutku zajímavá chyba… někdy mi to snad dělalo i bez OSK, takže je možné, že to blokoval i jiný program.