kadli

Proč mi nefunguje tisk u tiskárny?

Dobrý den mám problém s tiskárnou. Mám tiskárnu EPSON STYLUS SX235W a kompatibilní kazety (Epson T1281 black cartridge černá kompatibilní inkoustová náplň pro tiskárnu Epson Stylus SX235W), nejde tisk. Budu rád za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
McArthur

Zkus originální náplně. Kompatibilní náplně nejsou vždy tím pravým, protože nevíš, jakou verzi čipu výrobce použil.

Ještě před tím zkus jen kopírovat (něco), abys ověřil, zda-li není problém v komunikaci mezi tiskárnou a počítačem. Pokud kopírka funguje normálně, cartridge jsou v pořádku a řešení hledej u kabelu propojujícího počítač a tiskárnu, v routru, pokud je připojení bezdrátové a nebo v počítači.

Další odpovědi
mosoj

Kdo ví .