ahold

Proč mi nejde tiskárna?

Mám tiskárnu hp psc 1215 all-in-one.
Přestala tisknout-píše došel papír, i když je papír vložený.
Kopírování i skenování jde bez problémů.
Doplňuji:
Nejde a nejde, potvora. Hrozím, buším, hladím, škemrám a nic.
Má cenu dát jí opravit?

Nejlepší odpověď
anonym

Je papír v zásobníku zasunutý až dozadu?
Případně zkus vložit více papírů (mám dojem, že zásobník je na 50 listů).
Další variantou je zaseknuté či poškozené čidlo detekující vložený papír – někde vzadu v zásobníku.
Doplňuji:
Opravovat? – dávat ji do servisu cenu nemá, ´po známosti´ jo – ideálně, když ´opravář´ donese lahvinku a oprava se plynule prolne do příjemného večera…
😉

Další odpovědi
mosoj

Strč ho tam pořádně ( ten papír). Pokud je v zásobníku tak papíry rozlistuj a vlož spět.
Doplňuji:
„zpět“

mosoj

Když to kopíruje tak to papír bere ? Zkus tedy přeinstalovat ovladač tiskárny.

ahold

Povedlo se, díky 🙂

ahold

Kopíruje bez problému. Tak ještě použiju tvojí radu s přeinstalová­ním. Díky

mosoj

Opravy se většinou nevyplácí .

ahold

Krásné doplnění 🙂
Porozhlédnu se.

ahold

Tak tohle bylo pro mowlu 😉