ojoj

proč mi nejde tisknout?

píše se tam: Nebyla rozpoznána inkoustová kazeta.
ale mám tam barvu . ale já nevím co s tím prosím poraďte mi ..... děkuji
Doplňuji:
je to tiskárna canon pixma MP 280
číslo barvy je dobré

Odpovědi
gecco

  1. zkontroluj vložení té kazety
  2. očisti její kontakty (i kontakty tiskové hlavy)
  3. vyměň kazetu

___
Mimochodem – pokud se ptáš na nějaké zařízení, bývá vhodné uvést jeho typ…
😉
Doplňuji:
…„číslo barvy je dobré“… – to neznamená, že kazeta nemůže být třeba vadná a nebo nemá znečištěné kontakty není špatně vložena…
😉

mat pan

Zřejmě to tu barvu nerozpoznalo, asi jsi koupil/a nějakou, která není podporovaná. Možná tam nejsou všechny barvy.

mosoj

Nepíšeš sice jakou kazetu jsi měnila, ale to nevadí. Zkus vyndat a znovu zacvaknout obě kazety. Také nepíšeš jestli je to originál kazeta nebo ne.
Každopádně pokud se bude tiskárna chovat stejně i po opětovném a řádném zaklapnutí obou kazet, novou kazetu reklamuj, má vadný čip.

mat pan

No, nevím, ale to hlášení bylo řečeno celkem jasně, proč se ptáš ?

ojoj

aha tak děkuji

ojoj

canon pixma mp 280
barvu jsem koupila dobrou ..