Pavlina.K

Proč mi nejde fotit na iPadu?

Ahojte, prosím poraďte mi. Mám iPad mini a vždy když jsem chtěla pořídit fotorafii tak jsem jen klikla na fotoaparát a pak na obrazovku a už to fotilo, jenže teď nevím, co jsem s tím provedla, protože když kliknu na obrazovku objeví se mi tam takový žlutý čtvereček a ten je tam do té doby, dokud prst z obrazovky neoddělám a nakonec mi to žádnou fotku neudělá akorád mi to napíše AE/AF VYPNUTO. Nevíte co s tím??? Prosím pomozte… Předem děkuji.

Odpovědi
mosoj

Nauč se pořádně obsluhovat foto.
AE/AF vypnuto znamená automatická expozice/auto­matické ostření vypnuto.
Halt to to zase zapni, evidentně to manuálně fotit neumí !!

h1088

ahojky, mam to samy a nemuzu najit, kde se to ae/af zase zapne, poradite? diky

Pavlina.K

A kde to mám zapnout?