lucieta22

Co mám dělat když mi nejde zapnout notebook?

Co mám dělat když mi nejde zapnout notebook a de zapnout jen když ho mám v nabíječce a jakmile vytáhnu nabíječku z notebooku tak se vypne?Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Zkontrolovat (vyjmout) baterie, očistit všechny kontakty. Pokud to nepomůže, poradit se v servisu. Může se jednat o nutnou koupi nových baterií (akumulátorů).
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Zřejmě koupit novou baterku…
😉
Předtím – pokud můžeš, ji ale vyzkoušej v jiném notesu (téhož typu) a nebo aspoň vyčisti kontakty na baterce i protikus na notesu.