vagonik

Poradíte, jak vyřešit, když tiskárna Samsung pořád zasekává papír?

Laserovka Samsung CLX-2160 si při každém tisku vezme papír, vtáhne ho asi 2 cm, a pak se papír zasekne, a je nutno s ním hnout a otevřít a zavřít kryt tiskárny. Po tomto rituálu to tu jednu stránku vytiskne v pořádku. Budu vděčný, za jakýkoliv nápad.

Odpovědi
Hykam

Reklamovat, taky jsem měl tiskárnu samsung, několikrát reklamace kvůli zaseknutému papíru, měnili stále podavač, až mi nakonec vrátili peníze.
Teď mám HP a spokojený.
Samsung umí dělat mobily, ale tiskárny mu moc nejdou.