Rybejsma

Proč mi kručí v břiše, když nemám hlad?

Nejlepší odpověď
Drap

To neni nic zvláštního, probíhají v břiše trávicí procesy. Kručení v břiše nemusí vůbec způsobovat hlad.

Další odpovědi
Kepler

Je to normální jev, lékařským termínem zvaný borborygmie (doufám že jsem název nezkonil). Způsobuje ho peristaltika střev, které svými stahy posouvají potravu společně s plyny dál do střev.

Arne1

Kdybys byl v teplých jižních krajích, tak bych řekl, že máš nejvyšší čas vzít dvě tobolky Ercefurylu / Antinalu, v nouzi Imodia nebo Endiaronu a začít k tomu shánět nejlépe cukrem slazenou Coca Colu.
Pokud to není ten případ, tak se nevzrušuj.