sowa

Proč mi foťák v telefonu nezaostřuje?

Mám telefon Galaxy Note 3 SAMSUNG. Nezaostřuje při focení. Asi jsem udělala nějakou chybu a neumím ji odstranit. Včera to ještě fungovalo. Poraďte prosím…

Odpovědi
Angi-Shy

zkus na něco namířit a kliknout na to v obrazovce, mělo by se to zaostřit po kliknutí…pokud ne, nainstaluj jinou aplikaci…můj lenovo moto měl příšernou aplikaci na foták co taky nezaostřovala tak jsem jednoduše nainstalovala jinou apku a jde v poho