Lgee

Proč mi chybí motivace jít do práce?

Nejsem nějaké nemakcenko ale prostě mi chybí motivace jít do práce k čemu šetřit peníze když pak stejně o vše přijďe apod.

Odpovědi
aevul

Netuším a je mi to srdečně jedno. Ty sám se musíš zamyslet, proč o všechno přijdeš (protože to je evidentně příčina dotazu a hlavní tvůj problém). Když si to vyřešíš, pak bude tahle původní otázka zbytečná.

zjentek

Chodit do práce? To by mě nebavilo. Já mám rád filozofie. Obdivuji velikány, jako byl Vašek Havel. Obdivuji hluboké myslitele, jakými jsou na př. starej Klaus či Zeman. Také jsem hrdým Čechem. Víc neprozradím, je čas na svou tabletku.

Disraeli

Poznej sám sebe, srovnej si priority, svůj přístup, své vlasnosti… My to vědět nemůžem.
Z otázkek vyplývá, že máš nějaké problémy (které my nevyřešíme). Osobnostní, charakterní, psychické,… nevím, ale je na tobě to zjistit. Třeba jsou to JEN špatné návyky a postoje.

Kelt

Vše děláme proto, abychom se cítili lépe. Zeptej se sám sebe, co máš z toho, když jdeš do práce a když nejdeš? Co to ti přinese, nebo co ztratíš? Já ti nebudu měnit tvé přesvědčení, to si musíš udělat sám. Když věříš, že něco dokážeš, tak to dokážeš. A když nevěříš, že to dokážeš, tedy věříš, že zklameš a neuspěješ, tak je to jasné.

paul1

To chce si opakovat: Chce se mi jít do práce (5×), do práce se mi chce co? Jít (5×) Jít do práce se mi co? Chce (5×) po vzoru Jana Wericha z pohádky „Sůl nad zlato“. Možná to pomůže 🙂

Darcy

mně taky. jsem dříč, ale za poslední 2 roky se nám tak rozbil team a dostali se tam takový lidský odpad za kolegy, že mi je špatně když jen pomyslím že je neděle a bude pondělí.. asi tak.
Miluji svoji práci, ale z těch lidí mi je blbě.
Nevím kolik máš let, ale jestli si čerstvo makačenko a už si znechucen, tak změn život a práci, pokud jsi není limitován třeba manželkou, dítětem a pod.

Nebo si najdinnějakou aktivitu co tě bude bavit a držet nad vodou a budeš na to teši. Mně treba takhle pomohlo koupit si kolo,jjó občasjje to o hubu jít ráno sportovne a přijít do kanclu a jít se převleknout, načesat, ake sakra mně je prostě skvele jít domů na bikeu. Skus to jestli chceš.

Malvína

Prvních 6 řádků mám naprosto stejně.