Gus_Fring

Proč měla má otázka vliv na další minimálně tři otázky? To tady někteří čekají na zajímavé téma?

Zmínil jsem masturbaci a v ten den hned několik nových otázek na toto téma. Měl jsem pocit, že to bylo tady předtím tabu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Některé otázky inspirují jiné účastníky na stejné nebo podobné téma. Někde se tomu říká „navázat se na vlákno“. Využívají toho především ti, co nemají dostatek vlastní inspirace nebo fantazie. Nic proti tomu.

Další odpovědi
Drap

Možná je to jen tím, že jsi neskutečně geniální a ostatní tě jen kopírují.

annas

Podobjých ptázek již bylo několik před vámi. Nevím, zda platí stále, otázky jsou tabu v tom smyslu, že kategorie Sex je skrytá. Vy jste ji do této kategorie nevložil, takže zůstala.

Vím, že kdysi to admin zdůvodnil tím, že sem chodí mladiství, proto nejsou tyto otázky příliš vhodné. Výchovné.
--

Pokud sledujete, je zde v archivu hodně otázek, které se opakují, jsou dokonce stejného znění.

Nechce se mně hledat ostatní otázky, které někdo vložil po vás, ale je možné, že jste je insipiroval, nebo třeba „dodal“ odvahu vložit podobnou otázku. Ale mohl vložit odkaz na vaši otázku.