zjentek

Proč mě vždycky rozpláče pozorovat ženu při tanci?

Už mě to na stará kolena začíná fakt štvát. Přál bych si, aby to ve mně už umřelo. Uvnitř je nějaký zatracený gen kterého se chci zbavit, bo se mi kurnik nehodí. Gen asi z pravěku nebo kdy. Stačí přede mnou začít žena tancovat a jsem naměkko, úplně ztracen, vykolejený jak tram, zvláště když to mrška fakt dobře umí (to je vlastně podmínkou, jinak nebulím). No a pak ztrácím kontrolu, bo jak občan bečí, tak s ním lomcují hormony, no a pak ji ani neovládám, logicky. Ztrácím mít navrch, že jo. Což má negativní dopady na vývoj situace, někdy celé noci a vy si ráno uvědomíte, že jste ze sebe dělal tak max. šaška a najednou se jaksi necítíte „na koňu“, což vám dotčená paradoxně vrátí nízkou úrovní obdivu nad předešlým výkonem. Tak jak s tím ze mě pryč? Prostě nebečet u tance, ale zůstat stranger, drsnej Harry? Bo chápete, buďto to tam je, anebo to tam není. (;

Kdo není schopen vnímat a cítit, nechť se zdrží komentáře.

Nejlepší odpověď
Filip84

Trošku to připomíná Michala Kolesu & plavající ženy.

Zrcadlení v nevědomí, genetická zátěž (jako se, např., někdo bojí moře, ačkoli je u něj poprvé v životě, nikdy na něm neplul, ani se v něm nikdy nekoupal), případně vedlejší symptom nějaké duševní poruchy, úchylky, nemoci.

Pokud Ti to způsobuje nějaké potíže, jdi za praktikem, dá Ti poukaz k psychologovi, je poměrně vysoká šance, že se přijde na to, proč. A když se přijde na to proč, problém se vyřeší.

Jinak se s tím leda tak musíš naučit žít. Samo se to nevyřeší, ani věkem.

Další odpovědi
Rocker

Nechod balit dámy do tančírny,ale třeba do parku.Nebo do kina,tam ženy netančí.

aliendrone

Na tvé doporučení se ZDRŽUJI komentáře. ;) :D :D

hapiky

Asi u tebe ještě nebyl ukončen vývoj.

zjentek

Filip hm já vím že věkem se to nevyřeší. Ono už vlastně prakticky to už všechno proběhlo, jestli mně rozumíš. Zkrátka píši z druhýho konce, chápeš? Máš radu? I když… to je člověče TAK KRÁSNÝ, si pobulet, když se dáma vlní… (;

Filip84

Jo, samozřejmě, že chápu. 🙂

Když je to ok, tak je to ok! Však já Ti to neberu, proboha! 🙂