dust8

Proč mám pocit, že mi pořád všichni čtou myšlenky?

Už je to pár let co jsem na to přišel. I pokud je to nakonec pravda, tak co z toho všichni mají? Stejně mi nezabrání myslet si naprosto cokoliv. ;) ;D

Odpovědi
aliendrone

Zbytečně se bojíš. Číst tvé MYŠLENKY nedokáže ani Její démonická VELVYSLANKYNĚ led. Však víš, kde nic není ani čert nebere.;) :D

Rokio

Kdybych tě neznal, tak bych řekl, že máš schizofrenií a doporučil bych ti jít za psychiatrem.

Podle mě si ale spíše děláš legraci.

Bhuta Bhuta

Protože sis opět zapoměl vzít prášky na hlavu.