Avatar uživatele
Registrovaný

Je možné mít vize do budoucnosti?

Chtěla bych vědět zda je možné míti určité vize do budoucnosti ať už ty špatné nebo dobré kdy člověk něco vidí a ono se to pak třeba po pár dnech, měsících, letech stane? Docela dost mě to zajímá jestli je někdo tady z vás kdo něco podobného zažil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Říká se, že na podobné vjemy jsou citliví především mladí lidé. Mám nezapomenutelný prožitek z noci na 21.8.1968. Tehdy se mě zdálo, že jsem v nějaké místnosti v Praze, kde ve skupinách stáli a vzrušeně debatovali tehdejší čelní představitelé, já mezi nimi procházel, koukal jim do tváří, avšak neslyšel o čem hovoří. Vstal jsem do práce. Před pátou jsem si tradičně zapnul rádio, ale místo zpráv zněla přerušovaná hudba. Stále nic netuše pod dojmem snu i výpadků ve vysílání jsem vzbudil otce a vyzval ho, aby šel poslouchat rozhlas, že se něco děje. V autobuse asi po ujetí desetí kilometrů jsme pak všichni strnuli při zprávě o tom, že se k nám valí armády pěti našich "tehdejších spojenců". Věřte, že po letech mám při této vzpomínce husí kůži!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Mě se občas stane to co Klarise. Najednou mám v hlavě obrázek, že se např. něco přihodí. Během pár setin sekundy je ale pryč. A pak když se to stane, tak mi teprve dojde, že jsem to ve svý mysli vlastně už věděla. Kdysi mi jedna paní řekla, že tuto schopnost mám a když jsem se jí zeptala jak si ji udržet a vnímat ji víc, tak mi řekla, že na to musím přijít sama. Bohužel, či bohudík, jsem na to nepřišla. A mám pocit, že se to pomalu vytrácí. Už dlouho jsem toto nezažila. Možná naposledy před 2 lety, kdy zemřel můj děda. Byli jsme u babičky a když jsme odjížděli, tak nám děda mával a mě najednou probleskla myšlenka, že ho vidím naposledy. Ale jak už jsem psala, nevěnovala jsem tomu pozornost. Pak, asi za měsíc, byly Velikonoce a já měla nutkání jet za babičkou a dědou. Ale nejela jsem :-( Maminka mi druhý den volala, že děda zemřel.....Pak mi došlo, že jsem to vlastně tušila, aniž bych o tom víc přemýšlela....


Avatar uživatele
Zlatý

Samozrejme ze to mozne je.Clovek celkove a potazmo i jeho mozek je a bude jeste dlouho neprobadana oblast.
LOGIK : uz nezer ty lysohlavky


Avatar uživatele
Pokročilý

Ano můžete mít určité vize do budoucnosti,já je mám občas,vidím budoucnost v rozmezích několika hodin nebo i dnů a všechny se vyplnili.V tomto okamžiku se mi stane to,že zůstanu v takovém tranzu,přestanu vnímat přítomnost,před sebou jakoby vnitřním zrakem vidím film budoucnosti,který se do puntíku splní.Nedá se to ovlivnit ani přivolat.Přichází to zničehonic.


Avatar uživatele
Bronzový

Hodně senzitivní jsou na tyto vjemy (budete se divit) miminka. Jednou jsem četl, že byl vynalezen lék sovětské výroby (snad kortixocifan-nebo tak nějak) a že ten dokázal uchovat senzitivnost vnímání budoucnosti po několik let. S postupem času ale děti často zešíleli nebo se zasebevražidili....


Avatar uživatele
Registrovaný

Když budeš poctivě studovat, tak můžeš jednou vytvářet futurologické projekty. Já například navrhl rozšíření Panamského průplavu a za 15 dní televize hlásila že už projekt začal. Předtím jsem však napsal scénář k Sametové revoluci roku 1989. Musíš hledat to co lidé chtějí a s čím souhlasí.


Avatar uživatele
Registrovaný

Já žádné nemám a osobně si myslím, že je to blblost ale možná to fakt může být nevim.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Nico 16

Je pravda, že se to stává. Moje BFF dostává vize, vypadá to tak, že když něco dělá, tak najednou už vůbec nevnímá nic jiného než tu vizi. Jednou byla u nás a udělalo se jí špatně, že se něco špatného stane a vida rozešel se se mnou kluk, s kterým jsem chodila 7 měsíců a před pár dny se stalo, že viděla, že někdo umře a co myslíte, dnes mi umřel křeček. Nemá je moc dlouho, ale už několik let používá kyvadlo. To je zvláštní kamen na provázku a vy se zeptáte na otázku a kyvadlo buď e bude kývat ze stranu na stranu nebo kolem osy. Několikrát jsem to viděla a je to opravdu pravda. Je to zvláštní. Kdyby jste o tom někdo věděli víc než doteď my, prosím napište. Začíná být zoufalá.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 3222
Zlatý quentos 1428
Zlatý mosoj 1389
Zlatý Drap 1211
Zlatý Kepler 951
Zlatý led 725
Zlatý gecco 710
Zlatý marci1 664
Zlatý Lamalam 656
Zlatý hanulka11 627

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.