Avatar uživatele
BeRaut

Proč mají kondomy příchuť?

Je to takové kontroverzní téma, ale proč mají příchuť? Hledal jsem různě, ale nic co by mě přimělo říct, že to je pravda...... Mně to přijde jako strašná kravina. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ozzius

Některé údajně kouří jen přes gumu, tak asi pro to

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Protože spoustu lidí, když si přečtou o nutnosti „dodatečného zvlhčení kondomu“ před aktem, nenapadne nic lepšího než ho olíznout. :{/>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Je to padlé na hlavu, v místě použití na tom nezáleží, pouze to výrobek prodražuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keď to (v prípade núdze) použijete ako nádobu na vodu, nemusíte ju ochucovať rôznymi prísadami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Už jsem dokonce i pil různý ochucený minerální vody, že prej s příchutí ovoce. No, po ovoci tedy vůbec nechutnaly, jen po něm voněly. A tvůj příklad bude obdobnej případ! Jako, ženský stačí, když všude a všechno voní jako v DMku, pak jsou šťastný a nic jim nechybí. Chceš test? Kup si „nabušený“ parfém a uvidíš, že nepotřebuješ ani kondom! Jinak souhlas, strašná kravina. (; (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

(k příspěvku „led“). Když jsem četl tento příspěvek, tak se mi z hloubi paměti vynořila vzpomínka na to, jak jsme v dětství naplnili v umyvadle kondom vodou, pracně ho odnesli k oknu a z 2. patra vyhodili na trávník. Parádně se rozprsknul. To jsme ještě nevěděli, k čemu vlastně slouží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

paul1, mnohí z toho ani do penzie nevyrástli napriek holým hlavám, alebo bielym vlasom

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak třeba já!!! Já bych nejradši buchal kondomima o chodník plný lidí furt, bo je to strašná prča a ta se nikdy neomrzí! A dovnitř nejlépe nějaký puding a MLASK s tím z okna do frekventovaný uličky, to je úpa boží! (;

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Zjentek, vy ste určite vyrastal na „tortovej vojne“ 🙂 To bola tá prča, keď ľudia naozaj mysleli na zábavu, miesto toho, kto to zaplatí.

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek