BeRaut

Proč mají kondomy příchuť?

Je to takové kontroverzní téma, ale proč mají příchuť? Hledal jsem různě, ale nic co by mě přimělo říct, že to je pravda...... Mně to přijde jako strašná kravina. Děkuji.

Nejlepší odpověď
ozzius

Některé údajně kouří jen přes gumu, tak asi pro to

Další odpovědi
quentos

Protože spoustu lidí, když si přečtou o nutnosti „dodatečného zvlhčení kondomu“ před aktem, nenapadne nic lepšího než ho olíznout. :{/>

elkon

Je to padlé na hlavu, v místě použití na tom nezáleží, pouze to výrobek prodražuje.

led

Keď to (v prípade núdze) použijete ako nádobu na vodu, nemusíte ju ochucovať rôznymi prísadami.

zjentek

Už jsem dokonce i pil různý ochucený minerální vody, že prej s příchutí ovoce. No, po ovoci tedy vůbec nechutnaly, jen po něm voněly. A tvůj příklad bude obdobnej případ! Jako, ženský stačí, když všude a všechno voní jako v DMku, pak jsou šťastný a nic jim nechybí. Chceš test? Kup si „nabušený“ parfém a uvidíš, že nepotřebuješ ani kondom! Jinak souhlas, strašná kravina. (; (;

paul1

(k příspěvku „led“). Když jsem četl tento příspěvek, tak se mi z hloubi paměti vynořila vzpomínka na to, jak jsme v dětství naplnili v umyvadle kondom vodou, pracně ho odnesli k oknu a z 2. patra vyhodili na trávník. Parádně se rozprsknul. To jsme ještě nevěděli, k čemu vlastně slouží.

led

paul1, mnohí z toho ani do penzie nevyrástli napriek holým hlavám, alebo bielym vlasom

zjentek

Tak třeba já!!! Já bych nejradši buchal kondomima o chodník plný lidí furt, bo je to strašná prča a ta se nikdy neomrzí! A dovnitř nejlépe nějaký puding a MLASK s tím z okna do frekventovaný uličky, to je úpa boží! (;

led

Zjentek, vy ste určite vyrastal na „tortovej vojne“ 🙂 To bola tá prča, keď ľudia naozaj mysleli na zábavu, miesto toho, kto to zaplatí.