dust8

Proč má Pilsner Urquell, tak luxusní chuť? Proto je cena vyšší, než u jiných piv?

Odpovědi
Ametyst

Podle mě Pilsner Urquel žije z minulosti, kdy to byl kvalitní a chutný ležák. Dnes je to europivo s 4,4 % alkoholu, což odpovídá jedenáctce.

VaclavZeman

Ja nepiji pivo. Vlastne zadny alkohol. Dekuju.

cappuccino

Pilsner Urquell ma dobrou recepturu, svoji vlastni studnu s vybornou vodou a hlavne zamestnava lidi, co tomu rozumi.

Gus_Fring

Sice zajímavá otázka, ale Tomík se tu vyřádí. Dvě čárky navíc!