zjentek

Proč má někdo takové otázky a jiný zase makové? To se prostě musíte narodit?

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/7448
(;

_____________­___________________

Uživateli dudu, vážně zamýšlíš v této veledůležité otázce vůbec neprovokovat??? To tě takto vytíží vnukové anebo něco nepracuje správně (zdravíško oukej)?

(No to je k nevíře… To je nuda. );

Nejlepší odpověď
mosoj

Myslíš, že tvoje otázky jsou duchaplné. Potrefená husa vždycky kejhá.

Další odpovědi
Edison

Ne. Na to se musí jedinec VYSKYTNOUT. To se nerodí.

Kelt

Tak jako má každý svou chůzi, řeč, tak má i otázky charakteristické. Používá určitá slova, fráze, gramatiku a třeba i zaměření. Každé dítě se zeptá . Proč je tráva zelená? Ale za pár let se každý bude ptát jinak a na jinou věc. Pokud nejsme schopni se ptát, je to s námi špatné. Tady mne občas překvapí různé otázky, formulace, obsah a pod ale na druhé straně to si může myslet každý i o mých otázkách a na to všechno je vlastně tento portál nebo jak to nazvat.

dudu

Uživateli zjenteku nech mě žít! Táži se pokud se potřebuji poučit, zajímám o názor druhých, pobavit se a občas i vyprovokovat reakci. Z mých 571 dotazů bylo pro zdejší účastníky údajně 562 zajímavých. Ty jsi zřejmě díky svému mládí zvídavější a hlavně se rád předvádíš, i když občas s marným výsledkem – z celkem 3232 tvých otázek jich cca třetina nikoho nezaujala. Navíc nesnášíš kritiku, takže nemám co bych dodal. Snad jen citát „prázdný soudek nejvíc duní“.

elkon

Podle obsahu otázek lze usoudit, co si myslet o tazateli, někdy je to síla. Některé dotazy mají opravdu punc z Dobřan, nebo Bohnic.

zjentek

Tak počkat počkat dudu, zvolni zvolni- jak NEZAUJALA? Co ti dává drzost formulovat tímto termínem? Co když celá třetina mejch otázek byla intelektuálně TAK NÁROČNÁ, že uživatelé prostě a jednoduše nenalezli odpovědi? Takže

zjentek

…Takže FIRMULUJ SPRAVEDLIVĚ prosím. Navíc z pohledu uživatele kontra provozovatele je tady ještě jeden faktor a na něj zvláště ty nikdy nezapomeň, dudu- když hážu psovi kost, neptám se, zda ji má rád a jestli by nechtěl jinou. (;

zjentek

„Tak jako má každý svou chůzi, řeč, tak má i otázky charakteristické.“

Ano? Takže krom mně sem chodí ještě jeden člověk? To „charakteristické“ je tady u každýho nicku, krom mýho, takže? Anebo skutečnost zde může být ještě taková: Je zde celá pestrá paleta jedinců, které ovšem učil česky opět pouze jeden jediný člověk. Anebo se dám podat. (;

zjentek

Mosol, tenhle slogan tady při svý ozvěně používáš min. 6let!

mosoj

No a co . Nevím jaký slogan, ale pokud to je slogan tak ten tě přežije. Co to je 6 let. Mimochodem, já jsem zde od roku 2010. Na tvůj příchod si pamatuji, moc jsi se neuvedl.

zjentek

To byl účel! Chceš později skutečně poznat druhýho? Pak v počátcích bojkotuj jeho vědomosti, názory, teorie, praxi, vůbec všechno! (;(;(; Někdy je tak šance poznat lépe, než se zná on sám. A vůbec, neskač tady šipku duduovi víš kam, on ti na to víš co.

zjentek

Yes, i am crz snfbtch.

dust8

crz? snfbtch – to je syn … haha rozumým… nice slang bro.. keep it going dude......

zjentek

„rozumým“… No já tobě naopak ne. Tak buďto jsem normální debil anebo jsem člověk moudrý. Ovšem něco mezi tím vypadá (tady si dosaď sám, zásobu na to máš). Zdraví tě debil (;

zjentek

Pamatuješ oresteze? Orestez, viď? Zářný příklad toho, jak sobě vlastní aroganci nelze maskovat za písmenka, byť bychom se při psaní nesnažili sebevíc! (Je to trochu alegorie, snaž se ALESPOŇ trošičku.)