kurec

Proč lidé neuznávají umělce?

Nejlepší odpověď
annas

,Proč lidé? S kolika lidmi jste mluvil, že píšete, že lidé neuznávají umělce?

Možná některý člověk ojediněle ano, ale obecně to učitě neplatí. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Uznávám každé povolání, i když výkony umělců, někdy rádoby umělců, posuzují různě..

Další odpovědi
Edison

Co Tě vede k tomuto závěru?

nyjono

Kteří lidé?
A které umělce:

mosoj

Protože dnes stačí vypustit z úst vulgární větu a už jsi „umělec“.

xxx3

Ať žije generalizace…Já umělce uznávám…některé. Asi nejsem člověk.

led

To len ľudia, ktorí nerozoznajú „umělce“ od umělce. Umenie nie je remeslo, to je poslanie, to je vyjadrenie myšlienky, duše človeka na danú tému.
Pokiaľ ide o dramatických umelcov, hercov, umelec dokáže zahrať aj to, čo v skutočnosti nie je, tak že mu diváci uveria, že v tej postave je on sám.

ivzez

Možná se jen pohybujete ve společnosti, která je z nějakého důvodu neuznává.

Obecně to ale neplatí.