dmatejek777

Proč lidé(často v televizi) pořád olizují?

Třeba mluví na kameru a každou chvilku olíznou rty. Nebo v seriálech. Je to hodně časté.. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

když se nemohou napít
musí si aspoň olíznout
rty 😁

Další odpovědi
anonym

Pokud zažiješ natáčení ve studiu, tak to zjistíš. Teplo od reflektorů, suchý vzduch.

mosoj

To pochytili od Brežněva . Je to místo brežněvovky.

Reezo

Já si myslím, že to je signál toho, že se připravuje něco říci. Představte si sami sebe, v jaké situaci to uděláte a proč. to by ti mělo částečně odpovědět. V psychologii je třeba vidět přesný detail toho olíznutí a tvaru rtů. Může to být jednoduše tréma nebo to může dělat i za účelem zaújmout diváky. Nato, aby jsi poznat proč to dělají by jsi si musel udělat psychologický profil a i potom to bude jen tvá dedukce i když třeba správná, tak daná osoba to třeba stejně nepřizná nebo neví proč to dělá. Může jít prostě o zvyk vytvořený v tom prostředí.

gagaga

jsou nervozni .. :)

  • iv-