zjentek

Proč, když už si chlap jednou otevře sakra pivo, pak s jeho pocucáváním přestane v průměru někde u čtvrtýho až sedmýho?

Mám to vypozorované, mluvím za většinu. Dát si jedno??? Je to vůbec myslitelné? Snad ne! Přitom ženské s tím problém nemají. Samozřejmě jsou i takové, které pokračují daleko za sedmičku, ale to už je liga mimo rozsah otázky, díky.

Odpovědi
Kelt

Nevím, kde jsi k tomu přišel. Já si otevřu jedno, vypiju ho za odpoledne a druhý den si dám další Ale pivo si nekupuji každý den, občas si koupím 4 piva a pomalu je popíjím. Každý den jedno.

hapiky

Proti gustu, žádný dišputát!