klumprt

Proč každého zajímá, kdy jsem se vrátil z hospody?

Strašně to zajímá kolegy v práci, kamarády a hlavně manželku. A proč manželce nestačí odpověď: „Čtvrt hodiny potom, co jsi šla spát“?

Odpovědi
anonym

Tak třeba chce vědět, jestli to taky stihla akorát (manželka) 😁 Ale pak zase fakt nechápu, co s tím má kolega z práce, nebo kámoš, že? 😁

Děda Louda

Žiješ v bludu. Třeba mě je to naprosto fuk a určitě nejsem sám.