Boy 13

Proc jsou v obchodnich centrech bankomaty?

Proc je v obchodaku bankomat, kdyz muzu primo v tom obchodaku zaplatit kartou. Ma to smysl ?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… někdo třeba nechce platit kartou, tak kde jinde by měli bejt ??? … v muzeu ??? … jinak v těchto centrech je i dost obchodů, kde karty třebas neberou …

Další odpovědi
aliendrone

Také mi je záhadou, proč nejsou třeba ve stohu uprostřed pole. ;) :D

Jako jeden z možných důvodů je např. doplnění stavu hotovosti pro pozdější využití. Když už jsem v nákupáku, kde nakoupím všechno, tak rovnou doplním i hotovost, abych se nemusel zdržovat speciálně návštěvou banky / hledat někde hotovostní automat. Tedy – já to tak občas dělám. :)

nyjono

Ale ne všude.
Když třeba jdu koupit jídlo do jedné nejmenované oblíbené provozovny, berou pouze hotovost.
A … někdo třeba chce trochu cashe a nechce jen platit kartou v tom obchoďáku. Třeba půjde za chvíli někam jinam.

Emefej

Kde by měly být? Uprostřed pustého hlubokého lesa?