Avatar uživatele
anonym

Jsou poctiví pokladní v obchodních centrech?

Dnes jsem u pokladny platil nákup v hodnotě 495 korun tisícikorunovou bankovkou. Pokladní mi vydala 5 korun a zaklapla kasu. Já jí řekl, že jsem platil zmíněnou bankovkou, ona se trošičku vzpouzela, dívala se do kasy, sice tam nějaké takové bankovky byly, ale nemohla si vzpomenout, zda jsem opravdu tak platil. Zvedla telefon a zavolala vedoucí, která záhy přišla s tím, že přepočítají v kanceláří kasu a odešla… a v anketě se ptám: jsou poctiví, nebo ne?!

=============­========================­==============

Dopadlo to tak, že vedoucí přišla s pětistovkou v ruce, velice se omlouvala jak ona, tak i pokladní. Nic jsem ji nevyčítal, protože jsem uznal, že v takovém frmolu, obzvlášť před vánoci, se to může stát. Takže resumé: jsou (aspoň u mne) i poctiví!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gecco, anonym před 3043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

jiný názor....

Je to hodně individuální. Záleží na charakteru člověka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

ano

Pokud se nemýlím, pokladní si na kasu odloží bankovku a vrací, ale to fungovalo když nebyly elektronické pokladny.
Teď si do pokladny orazí kolik dostane, a pokladna označí kolik se má vrátit.
Nedávno jsem se s pokladní chtěla přít o to, jakou bankovkou jsem platila, ale pravdu měla pokladní a kasa a já jen špatnou paměť.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?johana 56 Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

jiný názor....

jsou přepracovaný a seknou se, někdy na vlastní škodu což potvrzuje, upozornil jsem, já starej vůl na to a kasírka se divila co to sem za exota

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jiný názor....

Jak kteří, nelze generalizovat. Jednou jsem v domnění, že platím desetikorunou, vytáhl padesátikorunu a upozornila mě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

jiný názor....

Jsou to jenom lidi…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

Někdy se sami ošidí, hlavně v lidlu, tam jsem vydělala už aspoň 3×.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování