Je Lídl levný, nebo je to jen obchodní tah? Proč rovnou neuvádí, že Lídl je nejlevnější? Spálili by se?

Jejich moto je totiž: Lídl je levný! ;)

Odpovědi
Drap

Myslím že ve všem neni nejlevnější. Neznám přesně ceny, nenakupuji tam. Pokud by byl opravdu ve všem nejlevnější, jistě by to dobře marketingově využili .

df

Drahý určitě neni. Navic je originální svými týdny zahraniční kuchyně a maji k tomu většinou pěkně reklamy.

anonym

No určitě vychází levněji než třeba taková Billa. Ve srovnání s Albertem je to cenově na stejno ale kvalitativní úroveň je opět na straně produktů z Lidlu … takže nejen že je levný v mnoha případech (a záleží samozřejmě na konkrétních produktech spotřebitelského koše které jste v otázce nedefinoval) ale často i třeba ve srovnávacích testech dTestu či Adost se umisťuje i kvlaitativně na lepších pozicích než konkurenční albert quality / clever / a nedej bože tesco value které jsou mizernou kvalitou už pověstné.

ivzez

Protože nejlevnější není.