Ve kterých supermarketech a obchodních centrech víte, že berou stravenky?

Pokud jsou někde třeba stravenky, ale jen některé druhy, tak bude užitečné pro ostatní to zmínit.

Odpovědi
ahold

V Albertu berou všechny.

Efchen

Rozhodně je berou v Bille, myslím, že snad všechny druhy.
Vím, že v Kauflandu berou pouze tzv. Naše stravenky, které platí pouze v Kauflandu a v Lidlu, takže předpokládám, že i tam berou jen tyhle, ale to nevím.

Admin2

Podobných otázek na použití stravenek je několik.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=druhy%20stsra­venek

dubraro

Globus, Billa, Hruška – všechny běžné druhy.
Kaufland – jen vlastní.