ananas9

Proč jsou rodiče takoví hypochondři?

Moje mamka si dnes po ránu měřila teplotu a měla 37 stupňů, hned si o sobě myslí jak je nemocná a řekla,že bude celý den v pyžamu.To já když mám stejnou teplotu jako ona tak je to normální a dělám všechny povinosti.Poslední dobou jsem pořád chodila na malou a ona s papírem kde je napsáno jak často na tu malou chodím není schopna zajít už 1 měsíc za doktorkou.

Nejlepší odpověď
annas

Na otázku „Proč“ znáte odpověď jen vy, přece žíjete s rodiči, takže je znáte lépe.

Každý rodič není hypochondr, má různé důvody pro to, aby se staral o své zdraví. Zkuste se maminky zeptat …

Co to jsou normální povinnosti? Jaké jsou podle vás znaky hypochondra? Nezanedbává se, když přechází třeba zachlazení? Měří si teplotu, zda není příliš vysoká, chce možná předejít závažnější nemoci, protože pak by bylo léčení zdlouhavější.

Uvědomuje si, že musí stále „fungovat“, jsou dny volna, volna, proto chce odpočínout. Moje odpověď je jen domněnka, každý je jiný, reaguje jinak … neznáme názor maminky, ale jen váš …

Další odpovědi
mosoj

37oC je pro mně zvýšená teplota. Moje normální je tak 36,3oCměřeno v puse ( per oro) !!!!

iceT

Existují lidé,u nichž je normální tělesná teplota o něco nižší než standardních 37° a při 37° se třeba už necítí dobře a mají pocit zvýšené teploty.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-normalni-telesna-teplota-cloveka-neco-malo-pod-37oc?podobna=1

Mirdas

Přivedla jste mne do rozpaků.
Už si ani nepamatuji kdy jsem si kontroloval teplotu.

Agneta

mosoj >>> tak to já jsem ještě studenější:DDD,37°C – to už mám horečku jak blázen:DDD