Gus_Fring

Proč jsou blonďatí a světloocí běloši tak oblíbení v arabských zemích?

Ze zkušenosti mé kamarádky (tmavě hnědé vlasy, sytě modré oči) i z toho, co jsem četl na internetu, tak Arabáči ohmatávají bílé turisty, zvláště pokud mají blonďaté vlasy a světlé oči (modré, zelené, šedé). V tomhle má sice Gus výhodu. Ale i tak… co se jim na tom tolik líbí? To když nám sem do „ČRdele“, jak používají zdejší ostřílenci, přijedou Arabáči, tak asi z toho žádnou extra radost mít nebudeme (otázka je tedy, jestli oni v našem případě mají) a rozhodně je nebudeme ohmatávat, ne? Tak nevím, proč oni to dělají… A hnědoocí a hnědovlasí běloši se tomuhle očumování a ohmatávání vyhnou? A prý ženy to tam mají nejhorší, u mužů to snad je jen osahávání, ale ne očumování.

Máte někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
quentos

Asi takhle… Užs někdy viděl blonďatou, světlookou Arabku? Pro ně je to něco exotického, něco, co doma nemají. A čistě biologické vysvětlení – čím odlišnější od tebe je samice, se kterou se spáříš, tím pravděpodobnější je, že nejste příbuzní, a že se tudíž nebudou kumulovat případné genetické vady…

Další odpovědi
zjentek

Myslím že na tom nejvíce obdivují tu nevinnost, k černé barvě a temnotě vůbec se VŽDY pojí agrese/agresivita. Pojem italský temperament není nic jiného než sprostá (cikánská) agrese v genech. Charakter se pak projevuje různě, třeba i barvou 🤷‍♂️

Gus_Fring

Zjenteku, nezlob se, ale jsi král rasistů, minimálně tady na Odpovědích.

zjentek

qUENTOS: pokud kdy existovala/má existovat ČISTOTA RASY, pak míšenec sám je genetická vada 🤷‍♂️

Kdo nesouhlasí, nic mu nebrání s otevřenou náručí vítat „čmoudy“, ale ať ZAPOMENE na nějakou čistotu 🤷‍♂️