finemail.org

Proč jsem se ve středním věku stal pro ženy atraktivní, když v mládí mě žádná žena nechtěla?

Nejlepší odpověď
Kelt

Asi máš kvality, které dokáží posoudit ženy ve tvém věku. Tak žena 17 let se ptá, jaký je?, žena 27 let se ptá – čím je?, a žena 37 let se ptá – kde je? Takže jedné jde o vzhled a další, ta mezi se zajímá o to, co člověk dělá a kolik tedy vydělá a ta nejstarší z nich hledá muže jako oporu. A když jsi zachovalý a svobodný, tak se nediv. Ale pozor, vyber si takovou, které jde o tebe a ne o tvůj majetek.

Další odpovědi
paul1

Nevyhrál jste náhodou nějakou vyšší sumu, nebo přišlo neočekávané dědictví a rozkecalo se to?

elkon

Změna charisma, chování, vzhledu. Někdy člověk s věkem i „zmoudří“.

zjentek

To znamená, že momentálně po ženských KRUTĚ JEDEŠ! Ženská na tebe kálí jako Bílý tesák, pokud po ní nejedeš ty sám, pochop. Tak to pracuje, víš… ne naopak. (;

Ženská se „spustí“ jen tam, kde cítí úspěch. A jak ti již jistě dochází, pokud na ni KÁLÍŠ TY SÁM, tak se TI ANI NESPUSTÍ, čili RISKOVAT nebude, chápeš? A ty máš tím pádem po ptákách. Ne, ona má po ptákách… ((;

Resumé: musíš si vymýšlet, lhát, oblbovat, DOKUD NEPODLEHNE! (; D; D;

dubraro

Dobře situovaní muži ve středním věku jsou pro ženy přitažliví obecně. Bohužel často jen jako oběť k oškubání.
Přečtěte si články pana Hausmanna v rubrice Jak to vidí chlap, tam je toto téma vícekrát rozebíráno.

Zdroj: https://www.pro­zeny.cz/sekce/jak-to-vidi-chlap

led

Když vidí tak tlustou peněženku, která zlatokopka by odolala…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

finemail.org

@paul1 Ne. Já chci mít už klid! Vole člověk se smíří s tím, že mu nebylo dáno atraktivity a ony najednou začnou otravovat. Já jim jen odpovídám kamarádsky na jejich přiblblé otázky, nic nenaznačuji, nic nechci a ony jsou jak střelené.

finemail.org

@zjentek je to naopak, já v mládí po ženských jel a vždy neúspěch a teď na ně kálím jak Bílý tesák a oni mě svádějí

zjentek

No, někdy taky stačí jenom když tlačíš kočárem a UŽ TO FIČÍ, tlačenka jaxfiňa! (; (;

zjentek

oprava: kočárek (;

zjentek

Tak jsem to ještě doplnil, abys to měl co nejjasnější. (; Ale vypadá to, že máš prostě kure..ký štěstí, no… prostě tě nachvilec opustila smůla, ale… Nic neváhej a urvi co můžeš, bo to též může být jen momentální konstelací. Čehokoliv. (; ((;